آرشیو مطالب

تبلیغات اینترنتی فست فود
شهروز اسراریان  1397/11/30 

تبلیغات اینترنتی چگونه انجام می شود؟

 

امروزه مردم زمان زیادی را در سایت ها و شبکه های اجتماعی می گذرانند و به همین دلیل تبلیغات اینترنتی رونق زیادی گرفته است. تبلیغات آنلاین و اینترنتی روش جدیدی از تبلیغات است که به دلیل ویژگی هایی که دارد جز روش های پر طرفدار تبلیغات به حساب می رود. از ویژگی تبلیغات اینترنتی می توان هزینه ی کمتر نسبت به دیگر روش های تبلیغات و ارزان بودن، در دسترس بودن بدون محدودیت زمان و مکان، ماندگاری زیاد و ... را نام برد.

 

فست فود در دنیای مجازی

 

برخی از نمونه های تبلیغات اینترنتی:

درج آگهی تبلیغاتی در سایت های مختلف: در این روش به صورت رایگان و یا با هزینه، بسته به شرایط سایتی که تبلیغات در آن سایت درج می شود، می توان تبلیغات کرد. همچنین با توجه به شرایط و قوانین سایت و با توجه به هزینه ی پرداختی مدت زمان اعتبار آگهی نیز متفاوت می باشد.

اینستگرام: اینستگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار می باشد. امروزه اکثر مردم روزانه زمان زیادی را صرف مشاهده ی پیج های مختلف در اینستگرام می کنند. بنابراین داشتن یک پیج اینستگرام و همچنین تبلیغات در پیج های اینستگرامی که تعداد دنبال کننده های بالایی دارند، از روش های تبلیغات اینترنتی با بازده بالا می باشد.

ارسال نامه الکترونیکی: ارسال نامه های الکترونیکی یکی دیگر از روش های قدیمی تر تبلیغات اینترنتی می باشد. در این روش شرکت ها پیام ها و آگهی های تبلیغاتی خود را به نشانی های الکترونیکی افراد مختلف می فرستند.

 

فست فود در شبکه های مجازی

 

فروش محصولات از طریق سایت های تخفیف: فروش محصولات از طریق سایت های تخفیف و خرید گروهی یکی از جدیدترین روش های تبلیغاتی است. در این روش سازمان های مختلف محصولات و یا خدمات خود را با میزان تخفیف مشخص در سایت های تخفیف ارائه می کنند. در این روش، هم به دلیل تخفیف موجود فروش افزایش پیدا می کند و هم مردم با آن سازمان آشنا می شوند.

و ...

در زمینه ی تبلیغات رستوران و فست فود نیز می توان از روش های تبلیغات آنلاین و اینترنتی مختلفی استفاده کرد. فروش از طریق سایت های تخفیف، درج آگهی در سایت های مرتبط با رستوران و فست فود، همکاری با سایت های سفارش غذای آنلاین، تبلیغات در پیج های اینستگرامی با موضوع معرفی رستوران و ... از نمونه های تبلیغات آنلاین و اینترنتی مناسب و موثر برای افزایش فروش و شناخته شدن رستوران ها و فست فود ها می باشند.

گروه تولیدی و تبلیغاتی یوفیتا به عنوان یک مرکز تخصصی در صنعت فست فود، رستوران و کافی شاپ ، مشاور و مجری تبلیغات اثر بخش شما عزیزان در این صنعت می باشد.


نظرات کاربران
ارسال نظر
7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 94 الی 06132920292
  • info@Ufita.ir