حریم خصوصی

به خط و مشی رازداری یوفیتا خوش آمدید.
در اینجا برای شما مشخص خواهیم کرد که مشخصاتی که از شما دریافت میکنیم به چه منظور می باشد و با آنها چه میکنیم

در خط و مشی رازداری ما موارد زیر برای شما توصیف می گردد:

چه اطلاعاتی و به چه منظور توسط کالارای جمع آوری می گردد.
ما از اطلاعات شما چه استفاده ای میکنیم.
چه گزینه هایی برای دسترسی جهت اصلاح و به روز رسانی اطلاعات در دسترس شماست.

یوفیتا ضمن احترامی که برای شما مشتری گرامی قائل است، جهت خرید و یا ارسال نظر و دسترسی به بخشهای خاصی  از سایت مشخصاتی از شما درخواست میکند تا بتواند خدماتی ایمن و با اطمینان به شما ارائه دهد.

چرا از من اطلاعات دریافت می شود؟

ما برای پردازش درخواست های شما به اطلاعات مشخصات فردی شما شامل نام و نام خانوادگی و شماره و آدرس شما نیاز داریم، این مشخصات به این دلیل از شما گرفته می شود که اطمینان حاصل کنیم که سفارش شما باید در کجا و به چه کسی تحویل شود، همچنین با توجه به سیاست ضمانت 7 روزه مرجوعی کالا ها نیاز به در دست داشتن مشخصات دقیق مشتریان برای ارائه خدمات ایمن و با اطمینان داریم.

از آنجا که جهت پیگیری های بعدی و همچنین ارسال فاکتور و گزارش وضعیت سفارش شما مشتری گرامی از اطلاع رسانی ایمیلی استفاده می گردد ایمیل شما جهت ثبت سفارشات شما در سامانه و همچنین جهت حفظ و ذخیره سازی اطلاعات شما جهت سهولت دسترسی شما مشتری گرامی در سفارش های بعدی در سامانه ثبت می گردد.

شما مشتری گرامی در هنگام سفارش محصول میتوانید نام و  آدرس و شماره تماس و مشخصات شخص دیگری را برای تحویل کالا وارد کنید و این مشخصات توسط یوفیتا برای همان سفارش معتبر و مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین یوفیتا ممکن است جهت اطلاع رسانی ها در مورد اخبار، جشنواره ها، تخفیفات، اعلامیه های تغییرات و اخبار و رویدادها از شماره تماس و یا ایمیل شما استفاده کند، در صورتی که شما مشتری گرامی تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشید در هر لحظه قادر به لغو عضویت خبرنامه خواهید بود.
یوفیتا ممکن است نقد و نظرات ارسالی را در جهت قوانین پرتال ویرایش و یا تغییر دهد، در صورتی که این پیامها حاوی محتوای مجرمانه مطابق قانون باشد، یوفیتا مجاز به استفاده از اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری های قانونی می باشد.

حفظ و نگهداری از اطلاعات ثبت نامی (نام کاربری، رمز عبور و …) بر عهده کاربران گرامی می باشد و جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی کاربران محترم نباید این مشخصات را برای شخص دیگری افشا کنند و در صورت تغییر مشخصات تماس و … کاربران محترم باید اطلاعات خود را در پرتال یوفیتا در صفحه پروفایل کاربر در بخش اطلاعات کاربری به روز رسانی کنند.

کالارای متعهد میگردد که این اطلاعات را برای شخص و یا سازمان دیگری افشا نکند و تنها در صورتی که به موجب حکم قانونی یوفیتا مجبور به ارائه اطلاعات به سازمانهای ذی صلاح باشد یوفیتا اطلاعات مربوطه را افشا خواهد کرد.

یوفیتا همانند بسیاری از وب سایت ها اطلاعات IP را جمع آوری و از کوکی ها در جهت سهولت و افزایش سرعت فرایند کار استفاده می کند، همانطور که در نوار ابزار سایت قابل مشاهده می باشد کالارای از پروتکل اتصال ایمن و لایه های امنیتی جهت محافظت از این داده ها و همچنین جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز استفاده می کند.

ما در یوفیتا تمامی تلاش خود را در جهت حفاظت و نگهداری از اطلاعات حریم خصوصی تمامی کاربران یوفیتا به کار میگیریم و امیدواریم این تلاشها تجربه یک خرید لذت بخش و هوشمندانه را برای شما مشتری گرامی فراهم آورد.

 

  • شماره تماس : 94 الی 32920292 061

خوزستان اهواز 24 متری(خیابان آزادگان)-روبروی بیمارستان امام خمینی-نبش دیده بان-مجتمع مینیاتور-طبقه سوم-واحد 9

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 94 الی 06132920292
  • info@Ufita.ir