آموزش نصب یوفیتا روی اندروید با استفاده از کافه بازار

 

دانلود مستقیم نرم افزار یوفیتا از سایت

 

 

نصب با استفاده از کافه بازار

برنامه کافه بازار یک مارکت نصب برنامه اندروید ایرانی هست که از آنجا می‌توانید برنامه یوفیتا را دانلود و نصب کنید. محیط کاربری کافه بازار به صورت کامل فارسی است و در آن تعداد زیادی برنامه و بازی ایرانی وجود دارد به همین دلیل اکثر ایرانی‌ها از کافه بازار استفاده می‌کنند.

 برای نصب برنامه یوفیتا از کافه بازار به صورت مراحل زیر اقدام کنید.

۱- منوی برنامه‌های خود را باز کنید.

۲- روی آیکون کافه بازار کلیک کنید. اگر برنامه کافه بازار را ندارید با مراجعه به سایت کافه بازار آن را دانلود کنید.

 

۳ - بر روی قسمت جستجو ضربه بزنید تا قابلیت جستجوی برنامه و بازی‌ها فراهم شود.

 

۴- اکنون صفحه کلید شما ظاهر خواهد شد نام برنامه‌ یوفیتا را تایپ کنید. لیستی از برنامه برای شما نمایش داده می‌شود. برنامه مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید.

 

۵- اطلاعات برنامه را مشاهده می‌کنید این اطلاعات شامل تصاویر محیط برنامه یا بازی، نظرات و امتیاز‌های داده شده به برنامه و ... می‌باشد پس از مشاهده و بررسی اطلاعات آن، روی دکمه نصب کلیک نمایید.

 

۶-پس از فشردن دکمه نصب مدت زمانی طول می کشد تا برنامه دانلود شود سپس با فشردن چند دکمه next( بعدی) برنامه نصب می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

نصب برنامه بدون استفاده از مارکتها

بعضی مواقع هم هست که برنامه‌های توسط دوستانتان برای شما ارسال می‌شود و یا توسط کامپیوتر روی گوشی قرار می دهید. نصب این برنامه ها هم خیلی ساده است. پس از دریافت برنامه یا بازی روی آن کلیک کنید و بعد از مشاهده دسترسی‌های برنامه و لمس دکمه‌های next ( بعدی) برنامه یا بازی شما نصب می شود.

 در صورتی که نصب برنامه اندروید انجام نشد قابلیت نصب برنامه ها از منابع غیر مجاز را فعال کنید. برای اینکار در قسمت تنظیمات روی امنیت کلیک کنید و گزینه «منابع نامعلوم» را انتخاب کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در کوک موبایل تماس حاصل بفرمایید.

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 94 الی 06132920292
  • info@Ufita.ir